Loading...

Vážení zákazníci, využijte aktuálních slev 50% na všechno! Brzy se spojíme s iMore.cz a výprodej ukončíme, tak nepromarněte svou šanci.

×

0
Loading
Váš nákupní košík je prozatím prázdný.
Do dopravy zdarma zbývá nakoupit ještě za  .
Tento produkt není aktuálně v naší nabídce. Můžete se ale podívat na naše další zboží
Fólie Nano-M na displej pro Galaxy A3 (2017) / A3 Duos (2017)

Fólie Nano-M na displej pro Galaxy A3 (2017) / A3 Duos (2017)

Ochrana displeje Nano - Membrane je zesílená ochranná fólie na displej, která kombinuje ty nejlepší vlastnosti ochranných fólií a tvrzených skel v jednom, nenarušuje design telefonu a instaluje se snadno bez bublinek podobně, jako ochranné sklo.

Displej modelu A3 (2017) není zcela rovný - je mírně zaoblený. Klasická tvrzená skla tak kryjí o něco menší plochu displeje a 3D ochranná skla kryjící celou plochu displeje jsou dražší. Kvalitní ochranná fólie díky své pružnosti dokáže zajistit o něco lepší pokrytí displeje než klasická rovná skla na displej a nabízí tak další zajímavou alternativu ochrany. Fólie také nabízí skvělou kompatibilitu s 99% krytů a pouzder.

Oproti klasickým fóliím nabízí tato kvalitní zesílená fólie mnohonásobně lepší ochranu než běžné fólie a to zejména před pády, ale i poškrábání. Navíc se mnohem snáze se instalují a navenek působí jako ochranné tvrzené sklo. Vyzkoušejte ten rozdíl.

Další informace >

109 Kč
bez DPH 90 Kč
109

Ochranná fólie na displej Nano - Membrane pro Samsung Galaxy A3 (2017) / A3 (2017) Duos, čirá

Hledáte opravdu kvalitní ochrannou fólii na displej?
Ochrana displeje Nano - Membrane je zesílená ochranná fólie na displej, která kombinuje ty nejlepší vlastnosti ochranných fólií a tvrzených skel v jednom, nenarušuje design telefonu a instaluje se snadno bez bublinek podobně, jako ochranné sklo.

Displej modelu A3 (2017) není zcela rovný - je mírně zaoblený. Klasická tvrzená skla tak kryjí o něco menší plochu displeje a 3D ochranná skla kryjící celou plochu displeje jsou dražší. Kvalitní ochranná fólie díky své pružnosti dokáže zajistit o něco lepší pokrytí displeje než klasická rovná skla na displej a nabízí tak další zajímavou alternativu ochrany. Fólie také nabízí skvělou kompatibilitu s 99% krytů a pouzder.

Oproti klasickým fóliím nabízí tato kvalitní zesílená fólie mnohonásobně lepší ochranu než běžné fólie a to zejména před pády, ale i poškrábání. Navíc se mnohem snáze se instalují a navenek působí jako ochranné tvrzené sklo. Vyzkoušejte ten rozdíl.

Vlastnosti fólie Nano-M pro Galaxy A3 (2017):

 • Chrání proti poškrábání,  prasknutí, nečistotám, prachu a dalším nástrahám
 • Díky velice čirému materiálu nezpůsobuje negativní ovlivňování barev
 • Podpora nejnovějších technologií Force Touch / 3D Touch
 • Inastaluje se podobně jako ochranné sklo a tedy mnohem snadněji než běžné fólie
 • Po sundání nezanechává na displeji nečistoty
 • Citlivost dotykového displeje zůstává nedotčena, sklo tak neomezuje používání zařízení
 • Fólie je omyvatelná a lze čistit i běžnými prostředky pro ošetření displeje
 • Mnohonásobně lepší ochranné vlastnosti než u běžných PET fólií na trhu
 • Lze kombinovat s libovolným obalem / krytem / pouzdrem
 • Plná kompatibilita se Samsung Galaxy A3 (2017) - A320F (Europe, Global Single-SIM); A320F/DS (Global Dual-SIM); A320K/L/S (South Korea). Also known as Samsung Galaxy A3 (2017) Duos with dual-SIM card slots
 • Nabízí mírně lepší pokrytí než běžná rovná tvrzená skla
 • Naše balení obsahuje fólii, vlhký čistící hadřík, suchý leštící hadřík, instalační pomůcky, CZ návod