Loading...

Vážení zákazníci, využijte aktuálních slev 50% na všechno! Brzy se spojíme s iMore.cz a výprodej ukončíme, tak nepromarněte svou šanci.

×

0
Loading
Váš nákupní košík je prozatím prázdný.
Do dopravy zdarma zbývá nakoupit ještě za  .

Co je tvrzené sklo? Proč ho používat?

Proč chránit displej svého zařízení?

Ochranné tvrzené sklo (tempered glass) pro SAMSUNG Galaxy.

Displej je totiž jedna z nejdůležitějších, na poškození nejnáchylnějších a na opravy nejnákladnějších součástí moderních mobilních telefonů, tabletů a chytrých hodinek. Díky kvalitní ochraně displeje tvrzeným sklem nebo fólií si lze ušetřit spousty starostí i tisíce korun za případnou opravu poškozeného displeje. Kromě toho mohou některá ochranná skla disponovat dalšími skvělými vlastnostmi, které Vám zpříjemní používání zařízení. V naší nabídce naleznete pouze kvalitní a ověřená ochranná tvrzená skla a fólie za výhodné ceny pro všechna aktuální zařízení Samsung, která splňují i ty nejnáročnější požadavky. Díky detailním popisům produktů budete o kupovaném produktu vědět vše - stačí kliknout na jeho název v seznamu produktů. Máme pro vás i atraktivní věrnostní program s automatickými slevami a spousty dalších výhod, tak neváhejte a vyberte si tu správnou ochranu displeje přímo pro váš Samsung.

Pro která zařízení Samsung nabízíme tvrzená skla a ochranné fólie na displej

Tvrzená skla i ochranné fólie na displej nabízíme pro všechny aktuální i starší mobilní telefony i tablety Samsung. Nechybí tvrzená skla pro zařízení Galaxy A, Galaxy Ace, Galaxy C, Galace Core, Galaxy Express, Galaxy Fame, Galaxy Grand, Galaxy J, Galaxy K, Galaxy Note, Galaxy S, Galaxy Trend, Galaxy Xcover, Galaxy Young, Galaxy Tab, Samsung Gear a další. 

Tvrzená ochranná skla na displej (Tempered Glass)

Hledáte spolehlivou ochranu displeje Vašeho chytrého zařízení Samsung? Pak pravděpodobně hledáte ochranné tvrzené sklo.

Tvrzená skla na displej (Tempered Glass) jsou aktuálně tím nejvyspělejším a nejspolehlivějším řešením. Hlavním úkolem tvrzeného skla je ochrana displeje zařízení před mnoha nástrahami každodenního používání (ochrana před prasknutím, poškrábáním, prachem a nečistotami), ale některá z nich toho umí mnohem více. Mezi další vlastnosti vyspělých ochranných skel patří například oleofobní vrstva, která napomáhá Váš displej udržovat čistý a beze šmouh. Oblíbenou vlastností je i částečné filtrování škodlivého záření, které napomáhá k ochraně vašeho zraku.
 

Tvrzené sklo pro Samsung              3D tvrzené sko na displej zakřivené tempered glass pro Samsung Galaxy Edge.
 

U námi nabízených tvrzených skel nedochází k negativnímu ovlivňování barev a čitelnosti displeje jako u některých výrobků na trhu. Díky tomu sklo na displeji snadno přehlédnete. Pro Váš maximální komfort jsou hrany tvrzených skel z naší nabídky zaobleny a pořezání o hranu při aplikaci nebo používání se tak vůbec nemusíte obávat. Pořezání se nemusíte bát ani při případném poškození samotného ochranného skla, protože se sklo netříští a lze tak snadno sundat a vyměnit. Oproti obyčejným fóliím poskytují tvrzená skla mnohonásobně lepší ochranu a to zejména před prasknutím následkem pádu, výrazně snadněji a hlavně bez bublinek se aplikují, mají velmi dlouhou životnost a ve výsledku je investice do nich často výhodnější. Máte již na displeji nějaké škrábance? Nezoufejte! Tvrzené sklo je dobře zakryje a displej tak bude opět vypadat jako nový. Jelikož je displej jedna z nejdůležitějších, na poškození nejnáchylnější a na opravy nejnákladnější část, určitě by toto příslušenství nemělo na vašem zařízení chybět. Tvrzeným sklem chráníte svou investici do chytrého zařízení Samsung - displej vašeho zařízení bude i po dlouhém užívání vypadat stále jako nový a hodnota zařízení při buoducím prodeji pak může být vyšší. Skla na displej nabízíme pro širokou škálu chytrých zařízení Samsung přičemž jsou vždy speciálně vyrobena pro konkrétní modely. Samozřejmostí je tak pokrytí maximální možné plochy displeje, přesné tvarování a výřezy.

Tvrzená skla dodáváme vždy v kompletním maloobchodním balení s českým návodem. Veškeré produkty navíc prochází testováním a v naší nabídce jsou tak pouze ověřené produkty kvalitních výrobců, kterým sami plně důvěřujeme.

Tvrzená skla FullCover - lepší pokrytí, lepší ochrana

U některých modelů s nepatrně zaobleným displejem mohou klasická ochranná skla pokrývat menší plochu displeje. V naší nabídce proto naleznete pro tato zařízení také speciální ochranná skla na celý displej FullCover. Ta dokážou díky speciálnímu provedení a adhezi zajistit lepší pokrytí displeje. Díky tomu tato skla uspokojí potřeby i náročnějších zákazníků. Ochrana displeje FullCover navíc disponuje zaoblením hran (2.5D) pro lepší splynutí s telefonem a lepší komfort. Cena přitom zůstává stále velice atraktivní.

 

Co očekávat od tvrzeného skla z naší nabídky?vlastnosti tvrzeneho skla na displej tempered glass na samsugn rychle dodani doprava zdarma cz eshop

 • Chrání proti poškrábání, prasknutí, nečistotám, prachu a dalším nástrahám
 • Díky moderním technologiím výroby a tvrdosti 9H odolá i poškrábání od nože
 • Sklo zajišťuje maximální průhlednost → nedochází ke zkreslování barev
 • Filtruje část negativního UV záření a pomáhá tak chránit i Váš zrak
 • Podpora nejnovějších technologií Force Touch / 3D Touch
 • Snadno a rychle se instaluje a to bez nežádoucích bublinek pod displejem
 • Zaoblené hrany (2.5D) a olefobní vrstva pro váš maximální komfort
 • Sklo se v případě poškození netříští a lze tak snadno vyměnit
 • Po sundání nezanechává na displeji nečistoty
 • Citlivost dotykového displeje zůstává nedotčena
 • Díky speciálním technologiím se na sklu nedrží voda a chrání tak i proti vodě
 • Tloušťka do 0,33mm zajišťuje vyvážený poměr mezi max. ochranou a komfortem
 • Sklo je omyvatelné a lze čistit i běžnými prostředky pro ošetření displeje
 • Mnohonásobně lepší ochranné vlastnosti než u klasických fólií
 • Záruka plné kompatibility konkrétním zařízením Samsung
 • V naší nabídce najdete jen ověřené a ozkoušené produkty, kterým sami věříme
 • Vždy kompletní balení: tvrzené sklo, instalační příslušenství i CZ návod

 

3D tvrzená skla na celý displej pro modely Samsung Edge, S8 a další vybrané modely se zakřiveným displejem

Pro zajištění maximální ochrany i u modelů Samsung Edge a některých dalších modelů s mírně zakřiveným displejem, jsme pro vás rozšířili nabídku i o 3D tvrzená skla na displej. Ta dokáží oproti klasickým tvrzeným sklům pokrýt celou plochu displeje a díky svému zakřivení i dokonale kopírovat jeho tvar. 3D skla tak dokáží uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších z vás. Neváhejte a poříďte si spolehlivější ochranu šitou přímo na míru vašemu zařízení.

Kvalitní ochranné fólie na displej

V naší nabídce naleznete jako alternativní ochranu k tvrzeným sklům taktéž kvalitní ochranné fólie. Ty nabízíme pro modely se zakřiveným displejem a nositelnou elektroniku Samsung, kde mohou být jejich vlastnosti v některých směrech více vyhovující, než vlastnosti ochranných skel. Moderní ochranné fólie navíc nabízejí lepší ochranu než tomu bylo dříve. Fólie jsou přesně tvarovány pro konkrétní zařízení, mají odpovídající výřezy a poskytují dobrou ochranu displeje s jeho výborným pokrytím bez negativních vlivů na kvalitu zobrazení.