Loading...

Vážení zákazníci, využijte aktuálních slev 50% na všechno! Brzy se spojíme s iMore.cz a výprodej ukončíme, tak nepromarněte svou šanci.

×

0
Loading
Váš nákupní košík je prozatím prázdný.
Do dopravy zdarma zbývá nakoupit ještě za  .

Pro firmy a velkoodběratele

Potřebujete kvalitní příslušenství pro chytrá zařízení Samsung ve velkém množství a v co nejkratším čase pro svou flotilu zařízení? Díky vlastnímu skladu zboží jsme připraveni splnit i vaše náročné požadavky a nabídnout Vám výhodnou slevu v případě hromadného odběru zboží přesahujícího množství alespoň 10ti kusů příslušenství z našeho eshopu www.sklo-na-samsung.cz.

Stačí nás kontaktovat na info@sklo-na-samsung.cz a informovat nás o sortimentu, který Vás zajímá a o počtu, ve kterém ho potřebujete. Do 24h získáte informace o rychlosti dodání i velikosti slevy.

Další výhody, které můžete získat:
  • Vyřešení reklamací v kratší lhůtě
  • Individuální slevy a nabídky
  • Poradenství
Těšíme se na Vás a věříme v naprostou spokojenost.

 

Velkoobchod s mobilním příslušenstvím

Hledáte velkoobchod s mobilním příslušenstvím pro své podnikání?
Jste obchodník a uvažujete o rozšíření svého sortimentu o mobilní příslušenství?
Chystáte se na zahájení svého podnikání s mobilním příslušenstvím?

Rádi se staneme Vaším spolehlivým partnerem. Díky dlouholetým zkušenostem s mobilním příslušenstvím Vám dokážeme obstarat kvalitní a ověřné příslušenství za velkoobchodní ceny.  Jsme plátci DPH v České republice a naše zboží si lze následně z DPH odečíst. Produkty splňují stanrady EU. Jste malý obchod? Poutřebujete jen několik kusů? Pro nás to není žádný problém - vždy najdeme řešení.

Co můžeme nabídnout za sortiment:
Co dále můžeme nabídnout:
  • Poradenství
  • Podporu

Zaujala Vás naše nabídka? Chcete vědět více o tom, co můžeme nabídnout? Kontaktujte nás nejlépe s předběžným požadavkem či představou spolupráce. Rádi Vám poté představíme i předběžnou cenovou nabídku pro jednotlivé produkty.