Loading...

Vážení zákazníci, využijte aktuálních slev 50% na všechno! Brzy se spojíme s iMore.cz a výprodej ukončíme, tak nepromarněte svou šanci.

×

0
Loading
Váš nákupní košík je prozatím prázdný.
Do dopravy zdarma zbývá nakoupit ještě za  .

Jak nalepit tvrzené sklo nebo fólii? Rady, tipy, návody.

Instalaci skla i fólie na displej dokáže s troškou trpělivosti a zručnosti opravdu každý, ale pro nezkušené může být perfektní nalepení ochranného tvrzeného skla a zejména pak fólie na displej pořádná výzva. My vám ji rádi pomůžeme úspěšně zdolat. Kromě našeho návodu k použití, který vám vždy zasíláme v elektronické i papírové podobě ke každé objednávce, jsme zde pro vás připravili výběr užitečných tipů a těch nejlepších videonávodů z celého internetu, ze kterých se jistě poučí i zkušení "lepiči" ochrany na displej.

Stále váháte, jestli to zvládnete? My víme, že ano. Nechte se inspirovat a pusťte se směle do své aplikace ochranného tvrzeného skla či fólie.

Tipy pro aplikaci tvrzeného skla / fólie

 1. Pinstalace_tvrzeneho_skla_folie_na_displej_tipy_navodřed instalací je dobré si uklidit pracovní prostředí a umýt si ruce.
 2. Dobré osvětlení nepodceňujte. Mnohem snáze pak nainstalujete ochranu na to správné místo.
 3. Nespěchejte! Raději nechte instalaci na chvíli, kdy máte opravdu čas.
 4. Čistota je půl zdraví, ale i polovina úspěchu při lepení ochrany na displej. Prach je jedna z nejčastějších příčin vzniku bublinek mezi displejem a ochranou.
 5. Před zahájením lepení doporučujeme zkontrolovat čistou displeje třeba proti světlu.
 6. Displej vždy nejprve důkladně očistěte přiloženým setem hadříků nebo vhodným čističem a hadříkem z mikrovlákna. Na závěr použijte nálepku "Dust absorber" pro odstranění veškerých prachových částí, které zůstali na displeji.
 7. Vyhodili jste nálepku "Dust-Absorber", nebo nebyla součástí balení? Nahradit ji můžete třeba kouskem lepící pásky.
 8. Stejně, jako v bodě 6 lze nahradit i "Guide Stickers" - pomocné instalační nálepky. Ty slouží k zafixování přesné polohy ochrany při instalaci na větší zařízení (tablety, phablety), kde by se hůře hledalo perfektní umístění od oka.
 9. Ne vždy musíte použít veškeré instalační příslušenství. U malých telefonů, jako je iPhone 5s často stačí displej očistit a nalepit ochranné sklo.
 10. Čím vytlačit zbývající bublinky? Kreditní nebo klubovou kartu máte určitě po ruce - jde jimi nahradit instalační kartičku, když není v balení.
 11. Po nalepení skla nebo fólie doporučujeme sklo přitlačit po celé ploše, aby se mohlo perfektně přisát.
 12. Ztratili jste náš návod k použití? Nezoufejte! Kdykoliv jej naleznete ve svém emailu, nebo si ho můžete opětovně stáhnout na této stránce.
 13. Pokud po instalaci zůstanou mezi displejem a ochranou nějaké bublinky, nezoufejte. Měli by jít vytlačit tahem směrem ven nebo stlačením v daném místě po dobu 30 vteřin. Ty drobné by měli sami vymizet do 3 dnů.
 14. Máte svůj tip pro perfektní instalaci ochrany displeje? Napište nám a pomozme spolu i ostatním k perfektní inastalaci. 

Návody k instalaci ochranného tvrzeného skla nebo fólie

Různá ochranná tvrzená skla i fólie mají své specifické postupy instalace. Tvrzená skla dělíme podle aplikačního typu na ta se silikonovou adhezí a s obvodovým 3M lepením (tuto informaci u nás najdete vždy v popisu produktu). Více o tom najdete v našem článku na blogu zde. Kompletní návod k použítí zakoupeného příslušenství otevřete kliknutím na tento text. Kromě klasického návodu jsme pro Vás připravili i výběr videí z internetu, které Vám pomohou si o instalaci udělat představu.

Výběr jednotlivých návodů vyberete kliknutím na následující sekce...

Návody k instalaci ochranného skla - Aplikační typ: Silikonová adheze

Návody k instalaci ochranného skla - Aplikační typ: Obvodové 3M lepení

Návody k instalaci ochranné fólie

Sejmutí / Odinstalace ochranného skla či fólie na displej