Loading...

Vážení zákazníci, využijte aktuálních slev 50% na všechno! Brzy se spojíme s iMore.cz a výprodej ukončíme, tak nepromarněte svou šanci.

×

0
Loading
Váš nákupní košík je prozatím prázdný.
Do dopravy zdarma zbývá nakoupit ještě za  .

Podmínky souhlasu se zpracováním údajů za účelem zasílání obchodních sdělení / newsletterů

Základní ustanovení

1.1.  Správcem osobních údajů podle čl. 4 bod 7 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen: „GDPR”) je provozovatel internetového obchodu SKLO-NA-SAMSUNG.CZ na adrese https://www.sklo-na-samsung.cz/, který je uveden níže:

Jaroslav Živný
Fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku a podnikající dle živnostenského zákona.
se sídlem Rožňavská 622/9, 779 00  Olomouc - Nové Sady, Česká republika
Na této adrese není prodejna ani výdejna zboží. Osobní odběr zde není z technických ani provozních důvodů možný. Děkujeme za pochopení.
IČ: 88619842, DIČ: CZ9211085719 - plátce DPH
Registrační číslo UOOÚ: 00050269 / 001

Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
Pro jeho kontaktování můžete využít tuto e-mailovou adresu: info@imore.cz​​​​​​

1.2.  Osobními údaji se rozumí veškeré informace o identifikované nebo identifikovatelné fyzické osobě; identifikovatelnou fyzickou osobou je fyzická osoba, kterou lze přímo či nepřímo identifikovat, zejména odkazem na určitý identifikátor, například jméno, identifikační číslo, lokační údaje, síťový identifikátor nebo na jeden či více zvláštních prvků fyzické, fyziologické, genetické, psychické, ekonomické, kulturní nebo společenské identity této fyzické osoby.

1.3.  Newsletter je anglický termín označující zpravodaj (leták) zasílaný v elektronické podobě. Jedná se tedy o obchodní sdělení zasílané na e-mailovou adresu. Formou obchodních sdělení informujeme své zákazníky o novinkách, akcích, výprodejích a soutěžích či o jiných událostech z našeho internetového obchodu. Newsletter je rozesílán pomocí specializovaného systému na distribuci hromadných emailových zpráv. Z naší strany nikdy neodesíláme více než 3 takové zprávy měsíčně a nemusíte se tak obávat zbytečného obtěžování. Naším cílem je Vás opravdu informovat a ne zahltit zprávami. Vždy a vybereme jen to nejlepší.


Zpracování osobních údajů a obsah souhlasu

2.1.  Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).

2.2.  Přihlášením k odběru novinek - newsletterů dobrovolně souhlasíte se zpracováním osobních údajů v rozsahu e-mailové adresy za účelem marketingových a obchodních aktivit správce; včetně šíření obchodních sdělení týkajících se jeho výrobků či služeb po dobu nezbytně nutnou, maximálně však po dobu 5 let ode dne přihlášení nebo přijetí nesouhlasu s dalším takovým zpracováním.

2.3.  Souhlas je svobodný a lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje provozovatele.

2.4.  Všechny zmíněné osobní údaje zpracováváme my jako správce. To znamená, že my stanovujeme shora vymezené účely, pro které osobní údaje shromažďujeme, určujeme prostředky zpracování a odpovídáme za jeho řádné provedení. Pro zpracování osobních údajů rovněž využíváme služeb dalších zpracovatelů, kteří osobní údaje zpracovávají pouze podle našich pokynů. Pečlivě si vybíráme své partnery, kterým Vaše data svěřujeme a kteří jsou schopni zajistit takové technické a organizační zabezpečení Vašich údajů, aby nemohlo dojít k neoprávněnému nebo nahodilému přístupu k Vašim údajům či k jejich jinému zneužití.


Práva

3.1.  Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů


Záverečná ustanovení

4.1.  Více o zpracování osobních údajů a svých právech najdete v dokumentu Zásady ochrany osobních údajů.

4.2.  Odsouhlasením těchto podmínek souhlasu potvrzujete i seznámení se a akceptaci dokumentu Zásady ochrany osobních údajů.

4.3.  Tyto podmínky jsou platné od 1.5. 2018.