Tvrzené sklo 9H na displej - Galaxy A5 (2016) / A5 Duos (2016) |133|

133 Tvrzené sklo 9H na displej - Galaxy A5 (2016) / A5 Duos (2016)

Ochranné tvrzené sklo (Tempered Glass) na displej
pro Samsung Galaxy A5 (2016) / A5 (2016) Duos

Toužíte po maximální možné ochraně displeje vašeho Samsung Galaxy A5 (2016) a snadné aplikaci bez bublinek? V tom případě je pro vás kvalitní tvrzené sklo na displej (tempered glass) tou správnou volbou. Samotné ochranné temperované sklo o tvrdosti 9H je 5x odolnější než samotný displej. Díky skvělé průhlednosti nedochází k negativnímu ovlivňování barev. Úkolem tvrzené sklo je především ochrana displeje před mnoha nástrahami každodenního používání, ale díky filtrování škodlivého modrého záření napomáhá také k ochraně vašeho zraku.  Sklo disponuje i oleofobní vrstvou, která pomáhá udržovat Váš displej v čistotě a beze šmouh.

Tvrzené sklo se velice snadno, rychle a hlavně bez bublinek instaluje na displej mobilního telefonu. Nami nabízená tvrzená skla také disponují zaoblenými hranami pro váš maximální komfort při používání telefonu. S kvalitním tvrzeným sklem pro Samsung Galaxy A5 (2016) se nebudete muset obávat poškrábání nebo jiného poškození displeje. Tvrzená skla dodáváme vždy v kompletním balení a s českým návodem.

Vlastnosti nabízeného ochranného skla pro Galaxy A5 (2016):


Ochranné tvrzené sklo 9H na displej pro Samsung Galaxy a5 2016 a510, Fólie.

Hlavním úkolem tvrzeného skla je ochrana vašeho displeje před nástrahami každodenního používání (škrábance, nečistoty, prach, prasknutí). Investicí do ochranného skla si můžete ušetřit několika tisicové náklady na opravu displeje.

Klasické tvrzené sklo i přes drobné zaoblení displeje nabízí jeho velice dobré pokrytí a poskytuje tak spolehlivou ochranu navíc se skvělým poměrem cena / výkon. Sklo je kompatibilní i s masivními obaly / kryty / pouzdry. Pro běžné uživatele doporučujeme toto klasické ochranné sklo v kombinaci s obalem / krytem / pouzdrem. Pro náročnější uživatele doporučujeme 3D sklo nebo sklo FullCover z naší nabídky.

Ukázka snadné aplikace a test tvrzeného skla:

Neváhejte a pořiďte si i vy tvrzené sklo na displej pro Samsung Galaxy A5 (2016) s expresním odesláním.

Ochranná tvrzená skla Tempered Glass pro zařízení Samsung.

SKLO-NA-SAMSUNG.CZ | Tvrzené sklo pro Váš Samsung

ID: 131406