Tvrzené sklo 9H na displej - Gear S2 / S2 Classic (set 2ks) |149|

149 Tvrzené sklo 9H na displej - Gear S2 / S2 Classic (set 2ks)

Ochranné tvrzené sklo 9H na displej pro Samsung Gear S2 / Gear S2 Classic
(Akční balíček s 2ks)

Toužíte po maximální možné ochraně displeje vašeho Samsung Gear S2 / Gear S2 Classic a snadné aplikaci bez bublinek? V tom případě je pro vás kvalitní tvrzené sklo na displej (tempered glass) tou správnou volbou. Samotné ochranné temperované sklo o tvrdosti 9H je 5x odolnější než samotný displej. Díky skvělé průhlednosti nedochází k negativnímu ovlivňování barev. Úkolem tvrzené sklo je především ochrana displeje před mnoha nástrahami každodenního používání, ale díky filtrování škodlivého modrého záření napomáhá také k ochraně vašeho zraku. Sklo disponuje i oleofobní vrstvou, která pomáhá udržovat Váš displej v čistotě a beze šmouh.

Tvrzené sklo se velice snadno, rychle a hlavně bez bublinek instaluje na displej hodinek Samsung. Námi nabízená tvrzená skla také disponují zaoblenými hranami (2.5D) pro váš maximální komfort při používání. S kvalitním tvrzeným sklem pro Samsung Gear S2 se nebudete muset obávat poškrábání nebo jiného poškození displeje. Tvrzená skla dodáváme vždy v kompletním balení a s českým návodem.


Tvrzené ochranné sklo na displej pro Samsung Galaxy Gear S2 / S2 Classic.

Tvrzené ochranné sklo na displej pro Samsung Galaxy Gear S2 / S2 Classic.
Ochranné tvrzené sklo na displej 9h tempered glass ochranna folie čira kvalitni pro na samsung galaxy gear s3 gear s3 classic gear s3 frontier
Vlastnosti nabízeného ochranného skla pro Gear S2 / Gear S2 Classic:

Hlavním úkolem tvrzeného skla je ochrana vašeho displeje před nástrahami každodenního používání (škrábance, nečistoty, prach, prasknutí). Investicí do ochranného skla si můžete ušetřit několika tisicové náklady na opravu displeje.

Tvrzené / Temperované sklo z naší nabídky pro Gear S2 / Gear S2 Classic kryje maximální povrch jeho displeje. Po aplikaci o něm navíc nebudete téměř vědět.


Ilustrační ukázka snadné aplikace skla pro Gear S2 a test tvrzeného skla:Neváhejte a pořiďte si i vy tvrzené sklo na displej pro Samsung Gear S2 / Gear S2 Classic s expresním odesláním.

Ochranná tvrzená skla Tempered Glass pro zařízení Samsung.

SKLO-NA-SAMSUNG.CZ | Tvrzené sklo pro Váš Samsung

ID: 122442