3D tvrzené sklo 9H - Galaxy S6 Edge (čiré) |449|

449 3D tvrzené sklo 9H - Galaxy S6 Edge (čiré)

3D zakřivené tvrzené sklo 9H na displej
pro Samsung Galaxy S6 Edge

Zakřivené tvrzené sklo (tempered glass) 3D pro Samsung Galaxy S6 Edge zajišťuje maximální možnou ochranu displeje a celé přední strany zařízení. Jedná se o nejvyspělejší ochranu navrženou přímo pro S6 Edge. Tam kde klasická tvrzená skla končí, 3D tvrzené sklo teprve začíná. Díky velmi snadné aplikaci bez nežádoucích bublinek pod displejem je pro Vás tato ochrana tou správnou volbou.

Displej u Samsung Galaxy S6 Edge je zakřivený a klasická tvrzená skla ačkoliv poskytují výbornou ochranu, nemusí ochránit celý přední panel. 3D zakřivení tohoto tvrzeného skla proto umožňuje doshánout mnohem spolehlivější ochrany a to nejen displeje, ale i celého předního panelu zařízení.

Samotné ochranné temperované sklo 3D o tvrdosti 9H je až 5x odolnější než samotný displej. Jeho úkolem je ochrana vašeho displeje před mnoha nástrahami každodenního používání. 
Sklo disponuje i oleofobní vrstvou, která pomáhá udržovat Váš displej v čistotě a beze šmouh. S námi nabízeným tvrzeným sklem pro Galaxy S6 Edge se nebudete muset obávat poškrábání nebo jiného poškození displeje tohoto křehkého zařízení. Tvrzená skla dodáváme vždy v kompletním maloobchodním balení s českým návodem.

Doporučení: Máme-li v nabídce barevnou variantu 3D tvrzeného skla přímo pro Váš telefon, doporučujeme zvolit právě ji. Barva ochranného skla je totožná s barvou zařízení a adhezní část je silnější a tedy spolehlivější než u varianti čiré, kde je adheze o něco tenčí.

Vlastnosti nabízeného ochranného skla 3D pro Galaxy S6 Edge:

3D tvrzené sklo na displej pro Samsung Galaxy S6 Edge.

3D Tvrzené sklo pro Samsun Galaxy S6 Edge z naší nabídky kryje celý povrch displeje i předního panelu a po aplikaci o něm navíc nebudete téměř vědět. Investicí do ochranného skla si můžete ušetřit několika tisicové náklady na opravu displeje.

Ukázka snadné aplikace a test tvrzeného skla:
​​Další produktové fotografie:
3D ochranné tvrzené sklo na displej pro Samsung Galaxy S7 Edge.
3D ochranné tvrzené sklo na displej pro Samsung Galaxy S7 Edge.
3D ochranné tvrzené sklo na displej pro Samsung Galaxy S7 Edge.
3D ochranné tvrzené sklo na displej pro Samsung Galaxy S7 Edge.
3D ochranné tvrzené sklo na displej pro Samsung Galaxy S7 Edge.

Neváhejte a pořiďte si i vy 3D tvrzené sklo na displej pro svůj Galaxy S6 Edge s expresní dopravou.

Kupujte na: SKLO-NA-SAMSUNG.CZ: Tvrzené sklo pro tvůj Samsung 

Ochranná tvrzená skla Tempered Glass pro zařízení Samsung.

SKLO-NA-SAMSUNG.CZ | Tvrzené sklo pro Váš Samsung

ID: 122307