Tvrzené sklo 9H na displej - Galaxy S6 Edge Plus |121|

121 Tvrzené sklo 9H na displej - Galaxy S6 Edge Plus

Ochranné tvrzené sklo (Tempered Glass) na displej
pro Samsung Galaxy S6 Edge Plus / S6 Edge+

Toužíte po maximální možné ochraně displeje vašeho Samsung Galaxy S6 Edge Plus a snadné aplikaci bez bublinek? V tom případě je pro vás kvalitní tvrzené sklo na displej (tempered glass) tou správnou volbou. Samotné ochranné temperované sklo o tvrdosti 9H je 5x odolnější než samotný displej. Díky skvělé průhlednosti nedochází k negativnímu ovlivňování barev. Úkolem tvrzené sklo je především ochrana displeje před mnoha nástrahami každodenního používání, ale díky filtrování škodlivého modrého záření napomáhá také k ochraně vašeho zraku. Sklo disponuje i oleofobní vrstvou, která pomáhá udržovat Váš displej v čistotě a beze šmouh.

Tvrzené sklo se velice snadno, rychle a hlavně bez bublinek instaluje na displej mobilního telefonu. Nami nabízená tvrzená skla také disponují zaoblenými hranami pro váš maximální komfort při používání telefonu. S kvalitním tvrzeným sklem pro Samsung Galaxy S 6 Edge Plus se nebudete muset obávat poškrábání nebo jiného poškození displeje. Tvrzená skla dodáváme vždy v kompletním balení a s českým návodem.

Model S6 Edge Plus má zakřivený displej. Toto tvrzené / temperované sklo pro Galaxy S6 Edge Plus kryje pouze přední rovnou stranu displeje. Sklo je však kompatibilní i s masivními obaly a nabízí skvělý poměr ceny / výkonu. Máte-li masivnější obal, je toto sklo tou správnou volbou. Kvůli Edge zakřivení displeje je zakrývaná plocha menší a proto pro náročnější uživatele doporučujeme 3D ochranu z naší nabídky. Pro běžné uživatele doporučujeme toto klasické ochranné sklo v kombinaci s obalem / krytem.

Vlastnosti nabízeného ochranného skla pro Galaxy S6 Edge Plus:

Ochranné tvrzené sklo na displej Samsung Galaxy S6 Edge Plus.

Hlavním úkolem tvrzeného skla je ochrana vašeho displeje před nástrahami každodenního používání (škrábance, nečistoty, prach, prasknutí). Investicí do ochranného skla si můžete ušetřit několika tisicové náklady na opravu displeje.

Ukázka snadné aplikace a test tvrzeného skla:

Neváhejte a pořiďte si i vy tvrzené sklo na displej pro Samsung Galaxy S6 Edge Plus s expresním odesláním.

Ochranná tvrzená skla Tempered Glass pro zařízení Samsung.

SKLO-NA-SAMSUNG.CZ | Tvrzené sklo pro Váš Samsung

ID: 114400